Шайба Ф4 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер нержавіюча – різновид кріплення у вигляді розрізаного металевого кільця, що використовується в болтовому з’єднанні. Плоскі шайби застосовуються для захисту поверхні деталей, запобігання «перетягуванню» різьби та створення більшої опорної площі, а шайби-гровер – для стопоріння різьбових з’єднань.
Плоска шайба може використовуватися також у разі небезпеки провалювання голівки болта або гайки в отвір у деталях. Металовиріб Ф4 може застосовуватися не тільки в з’єднанні болт-гайка-шайба, але й з іншими елементами. Так, часто виріб підкладається під голівку гвинта або шурупа. Шайби-гровер, або пружинні шайби, використовуються для запобігання самовільному розгвинчуванню різьбового з’єднання. Шайбу-гровер можна замінити контргайкою або стопорною гайкою з діаметром різьби М4.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф4 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф4 |
|
Внутрішній діаметр |
4,1 |
|
Зовнішній діаметр |
7 |
|
Товщина шайби |
1,2 |
|
Висота шайби |
2,4 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 4.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 1.2 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 0,13 ₴




