Шайба Ф5 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер Ф5 – кріплення у вигляді розрізаного металевого кільця, що використовується в болтовому з’єднанні. Необхідна вона для запобігання самовільному розгвинчуванню різьбового з’єднання, а також зниження впливу вібраційних навантажень на кріпильний вузол.
Виготовляють металовироби з аустенітної нержавіючої сталі марки А4, що дає можливість експлуатувати нержавіючі вироби в сирому середовищі та агресивних умовах тривалий час без негативного впливу на з’єднання, оскільки сталь має високу стійкість до корозії та різних кислот.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф5 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф5 |
|
Внутрішній діаметр |
5,1 |
|
Зовнішній діаметр |
8,8 |
|
Товщина шайби |
1,6 |
|
Висота шайби |
3,2 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 5.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 8.8 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 0,31 ₴




