Шайба Ф6 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Нержавіючий гровер Ф6 – кріплення, що дозволяє уникнути самовідгвинчування з’єднання в агресивних умовах експлуатації. Він являє собою розрізане кільце і може бути виготовлений відповідно до стандартів: ГОСТ 6402-70, DIN 7980 і DIN 127.
Як сировина використовується нержавіюча сталь А4, тому пружинна шайба не боїться вологого та агресивного середовища – вона довго служить і забезпечує високу надійність кріплення. Металовироби Ф6 використовуються разом із гайкою, болтом, гвинтом або шпилькою М6, виготовленими з аналогічного матеріалу.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф6 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф6 |
|
Внутрішній діаметр |
6,1 |
|
Зовнішній діаметр |
9,9 |
|
Товщина шайби |
1,6 |
|
Висота шайби |
3,2 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 6.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 9.9 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 0,35 ₴




