Шайба Ф8 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Нержавіюча пружинна шайба Ф8, що відповідає вимогам стандарту DIN 7980, конструкційно являє собою один виток пружини – звідси й назва. Шайба-гровер Ф8 піддається при впливі навантажень пружній деформації, завдяки чому з’єднання надійно захищене від самовідгвинчування навіть в умовах підвищених вібрацій.
Гровер Ф8 також виробляють відповідно до німецького стандарту DIN 127 і вітчизняного ГОСТ 6402-70. Нержавіюча сталь типу А4, що використовується як сировина для виготовлення виробу, дозволяє досягти надійного та довговічного з’єднання навіть в агресивних умовах.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф8 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф8 |
|
Внутрішній діаметр |
8,1 |
|
Зовнішній діаметр |
12,7 |
|
Товщина шайби |
2 |
|
Висота шайби |
4 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 8.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.7 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 0,65 ₴




