Шайба Ф10 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Нержавіючий гровер Ф10 – це супутнє кріплення, однак не варто недооцінювати його значення: саме пружинна шайба забезпечує високу надійність з’єднань, особливо в умовах вібраційних навантажень. За формою металовиріб Ф10 нагадує один виток пружини.
Вироби, що відповідають стандарту ГОСТ 6402-70, відрізняються за розміром поперечного перерізу і, відповідно, за величиною сили, що прикладається для їх пружної деформації. Вони бувають легкі, нормальні, важкі та особливо важкі.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф10 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф10 |
|
Внутрішній діаметр |
10,2 |
|
Зовнішній діаметр |
16 |
|
Товщина шайби |
2,5 |
|
Висота шайби |
5 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 1,42 ₴




