Шайба Ф12 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Пружинна нержавіюча шайба Ф12 DIN 7980 – розрізна деталь круглої форми, краї якої знаходяться в різних площинах. Основним завданням металовиробу є запобігання самовільному відгвинчуванню кріплення завдяки пружної деформації гровера Ф12 під навантаженням – саме в цьому і полягає його основна перевага та відмінність.
Кріплення найчастіше підкладають під голівку стрижневого виробу. Матеріалом для виробництва пружинних шайб Ф12 DIN 7980 є нержавіюча сталь А4. Нержавійка дозволяє використовувати гровер у вологих умовах та агресивному середовищі та не потребує нанесення захисного покриття.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф12 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф12 |
|
Внутрішній діаметр |
12,2 |
|
Зовнішній діаметр |
18 |
|
Товщина шайби |
2,5 |
|
Висота шайби |
5 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 1,59 ₴




