Шайба Ф16 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер нержавіюча Ф16 виготовляється з нержавіючої сталі марки А4 і може експлуатуватися в сирому середовищі, агресивних умовах і при температурі аж до -60 °C, оскільки матеріал виготовлення має високу міцність, стійкість до корозії та кислот.
Кріплення випускають у вигляді розрізаного металевого кільця, що використовується в болтовому з’єднанні. Необхідні металовироби для захисту поверхні елементів, запобігання «перетягуванню» різьби та створення більшої опорної площі. Також виріб Ф16 можна використовувати для запобігання самовідгвинчуванню з’єднувального вузла.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф16 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф16 |
|
Внутрішній діаметр |
16,2 |
|
Зовнішній діаметр |
24,4 |
|
Товщина шайби |
3,5 |
|
Висота шайби |
7 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 16.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 24.4 мм |
| Товщина шайби | 3.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 4,01 ₴




