Шайба Ф14 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер нержавіюча DIN 7980 – різновид кріпильних елементів у вигляді розрізаного металевого кільця, що використовується в болтовому з’єднанні. Застосовуються металовироби для захисту поверхні деталей, а також запобігання «перетягуванню» різьби та створення більшої опорної площі.
Шайба Ф14 може використовуватися не тільки в з’єднанні болт-гайка-шайба, але й з іншими виробами. Так, часто вона підкладається під голівку гвинта або шурупа. Шайби-гровер, або пружинні шайби, використовуються для запобігання самовільному розгвинчуванню різьбового з’єднання.
Креслення шайби DIN 7980
Технічні характеристики шайби Ф14 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф14 |
|
Внутрішній діаметр |
14,2 |
|
Зовнішній діаметр |
21,1 |
|
Товщина шайби |
3 |
|
Висота шайби |
6 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 14.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.1 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 2,78 ₴




