Шайба Ф18 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер Ф18 може застосовуватися не тільки в з’єднанні болт-гайка-шайба, але й з іншими металовиробами. Часто вона підкладається під голівку гвинта або шурупа. Кріплення використовується для:
- запобігання самовільному розгвинчуванню різьбового з’єднання;
- захисту поверхні деталей;
- запобігання «перетягуванню» різьби;
- створення більшої опорної площі.
Виготовляють вироби за німецьким стандартом DIN 7980, також вони відповідають стандартам ГОСТ 6402-70 і DIN 127. Як сировину для виробництва вибирають нержавіючу сталь типу А4. Оскільки сталь має високу стійкість до корозії та різних кислот, нержавіючі елементи можна експлуатувати в сирих і агресивних умовах тривалий термін, без втрати своїх міцнісних характеристик.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф18 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф18 |
|
Внутрішній діаметр |
18,2 |
|
Зовнішній діаметр |
26,4 |
|
Товщина шайби |
3,5 |
|
Висота шайби |
7 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 18.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.4 мм |
| Товщина шайби | 3.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 5 ₴




