Шайба Ф24 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Шайба-гровер Ф24 – це допоміжне кріплення, однак не варто недооцінювати його значення для забезпечення високої надійності з’єднання. Саме пружинна шайба за рахунок пружної деформації навіть при підвищених навантаженнях і вібраціях не дозволяє елементам з’єднання самовільно відгвинчуватися.
Нержавіюча деталь Ф24 має форму одного витка пружини і виробляється як за вітчизняними (ГОСТ 6402-70), так і за європейськими стандартами, такими як DIN 127 або DIN 7980. Також у нас ви можете купити гровер Ф24 з пружинної сталі. Телефонуйте – величезний асортимент металовиробної продукції дозволяє нам максимально швидко поповнити будь-яку вашу потребу в елементах кріплення.
Креслення шайби DIN 7980
Технічні характеристики шайби Ф24 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф24 |
|
Внутрішній діаметр |
24,5 |
|
Зовнішній діаметр |
35,9 |
|
Товщина шайби |
5 |
|
Висота шайби |
10 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 35.9 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 12,13 ₴




