Шайба Ф27 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Пружинна шайба Ф27 DIN 7980 зазвичай знаходить застосування в промисловості, доповнюючи болти, шпильки, гвинти, гайки та інше кріплення відповідного типорозміру М27. Завданням даного металовиробу є стримування з’єднувальних вузлів від розгвинчування. Особливість гровера Ф27 – можливість пружної деформації для кращого виконання поставлених завдань.
Нержавіюча шайба за ГОСТ 6402-70 або DIN 127, завдяки високій міцності, стійкості до вологи та опору іншим зовнішнім впливам, може експлуатуватися в сирому середовищі та агресивних умовах тривалий термін, без негативного впливу на конструкцію. Також у нас ви можете купити гровер, виготовлений з інших матеріалів: латуні або пружинної сталі, оцинкований або без покриття.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф27 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф27 |
|
Внутрішній діаметр |
27,5 |
|
Зовнішній діаметр |
38,9 |
|
Товщина шайби |
5 |
|
Висота шайби |
10 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 38.9 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 17,86 ₴




