Шайба Ф30 DIN 7980 пружинна (Гровер) нержавіюча
Пружинні шайби Ф30 застосовуються в приладобудуванні, виготовленні машин різних типів і будівельних процесах. Вони виготовляються з нержавіючої сталі марки А4 і можуть експлуатуватися в сирому та агресивному середовищі (кислота, хлор, луг), оскільки сталь має високу стійкість до корозії та різних кислот. Металовиріб також виробляється з пружинної сталі та може реалізовуватися як без покриття, так і оцинкованим.
Відповідно до ГОСТ 6402-70, шайба-гровер Ф30 поділяється на чотири типи: особливо важка, важка, нормальна та легка. Відмінність полягає в розмірі поперечного перерізу та величині зусилля, необхідного для приведення її в деформований стан.
Креслення шайби DIN 7980

Технічні характеристики шайби Ф30 (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
Ф30 |
|
Внутрішній діаметр |
30,5 |
|
Зовнішній діаметр |
44,1 |
|
Товщина шайби |
6 |
|
Висота шайби |
12 |
Замовити шайби гровер DIN 7980 зі сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ціни нижче ринку на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 30.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 44.1 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
- Ціна: від 27,82 ₴




