Гайка М5 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М5 ГОСТ 5915-70 – використовується для з’єднань разом із болтами, шпильками та гвинтами, аналогічними за розмірами, класом міцності та матеріалом. Елемент застосовується у будівництві та машинобудуванні, де вимоги до корозійної стійкості особливо високі.
Виготовляють деталі за стандартом ГОСТ 5915-70, також відносять до стандарту DIN 934 з нержавіючих сталей А2, 12Х18Н10Т, AISI 304. Вона відрізняється тривалим терміном експлуатації, високою стійкістю до перепадів температур та агресивного середовища (хлор, кислота, луг). Тому дані вироби можна експлуатувати тривалий час без негативного впливу на конструкцію або з’єднувальний вузол.

Технічні характеристики гайки М5 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
8.6 |
|
Висота гайки |
m |
4.7 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
1.44 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 4.7 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,40 ₴




