Гайка М6 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М6 ГОСТ 5915-70 виготовлена з нержавіючої сталі А2 не потребує покриття і довго забезпечуватиме надійність з’єднання навіть у несприятливих умовах зовнішнього середовища. Адже нержавійка тому так і називається – вона не іржавіє навіть в агресивних і вологих умовах.
Деталь М6 ГОСТ 5915-70 (аналогічна DIN 934) має шестигранну форму з внутрішньою метричною різьбою. Виготовляється з якісної нержавіючої сталі класу А2 (аналоги: 12Х18Н10Т і, відповідно, AISI 304).
Застосовуються елементи разом із болтами, шпильками з аналогічного матеріалу, того ж діаметра і кроку різьби. Використовуються в автомобілебудуванні, суднобудуванні, будівництві, а також в інших сферах виробництва, для створення надійних і довговічних з’єднувальних вузлів і різних конструкцій.

Технічні характеристики гайки М6 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
10.9 |
|
Висота гайки |
m |
5.2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
2.573 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків або в одному з відділень транспортних компаній "Нова пошта" у вашому місті. Ціни нижче ринку на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5.2 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,61 ₴




