Гайка М8 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М8 ГОСТ 5915-70 – кріплення, виготовлене з нержавіючої сталі А2 або її аналогів. Перевага нержавіючої сталі перед вуглецевими – висока антикорозійна стійкість, привабливий зовнішній вигляд, міцність і довговічність, тому нержавіючі деталі можуть експлуатуватися тривалий час без втрати своїх міцнісних характеристик.
Конструктивно виріб являє собою правильний шестигранник з різьбовим центральним отвором. Необхідні елементи для створення і фіксації з’єднувальних вузлів у суднобудуванні, автомобілебудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Застосовуються металовироби разом із різьбовими стрижневими виробами (болти, гвинти, шпильки), для запобігання самовідгвинчуванню та продавлюванню з’єднуваних поверхонь використовують різноманітні шайби зі сталі А2.

Технічні характеристики гайки М8 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,25 |
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
14,2 |
|
Висота гайки |
m |
6,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
5,548 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 6.8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 1,48 ₴




