Гайка М10 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М10 ГОСТ 5915-70 – кріплення, що часто використовується разом із болтом або шпилькою. Візуально вона являє собою правильний шестигранник із центральним різьбовим отвором діаметром 10 (мм). Елемент під ключ 16 загвинчується стандартним інструментом, створюючи надійний і довговічний з’єднувальний вузол або конструкцію.
Застосовують деталі в машинобудуванні, автомобілебудуванні, суднобудуванні, будівництві. Виготовляють вироби за стандартом ГОСТ 5915-70 і німецьким DIN 934 з нержавіючої сталі А2 або її аналогів (12Х18Н10Т, AISI 304). Нержавіючі металовироби мають високу міцність, не бояться вологого й агресивного (кислота, хлор, луг) середовища, перепадів температур, усе це дозволяє їх експлуатацію тривалий час без негативного впливу на споруду.

Технічні характеристики гайки М10 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
16 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
17,6 |
|
Висота гайки |
m |
8,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
10,220 |
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 8.4 мм |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 3,07 ₴




