Гайка М12 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М12 ГОСТ 5915-70 – шестигранні елементи з внутрішньою метричною різьбою. Виготовляють їх з аустенітної нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів AISI 304, 12Х18Н10Т. Нержавіюча сталь має високу міцність, стійкість до корозії, низьких і високих температурних режимів, що дозволяє експлуатацію нержавіючого кріплення у вологому або агресивному середовищі невизначений термін без втрати своїх міцнісних властивостей.
Дані металовироби застосовують у різних сферах людського життя (будівництво, автомобілебудування, суднобудування, у побуті) для створення і скріплення з’єднувальних вузлів і різних конструкцій. Використовують вироби в парі «болт-гайка» завдяки надійності, простоті та невисокій ціні отриманого з’єднання, а для його більшої герметичності та запобігання самовідгвинчуванню застосовують шайби. Правильно підібране кріплення забезпечить довгу і безперебійну роботу механізмів.

Технічні характеристики гайки М12 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,75 |
|
Розмір під ключ |
S |
18 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
19,9 |
|
Висота гайки |
m |
10,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
15,670 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка по всій Україні в обумовлені строки. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. У разі виникнення труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 10.8 мм |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 4,10 ₴




