Гайка М14 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М14 ГОСТ 5915-70 – виріб, який відрізняється шестигранною формою та внутрішнім різьбовим отвором. Виготовляють кріплення з якісної нержавіючої сталі класу А2 (аналоги: 12Х18Н10Т і, відповідно, AISI 304). Перевага нержавіючої сталі перед вуглецевими – висока антикорозійна стійкість і привабливий зовнішній вигляд.
Виготовляють металовироби за стандартами ГОСТ 5915-70 і DIN 934, застосовують їх разом із болтами та шайбами для створення і фіксації деталей та елементів різних конструкцій, споруд в автомобілебудуванні, суднобудуванні, будівництві, побуті. Для комплектації з’єднувального вузла все кріплення необхідно підбирати в одному типорозмірі.

Технічні характеристики гайки М14 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
21 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
22,8 |
|
Висота гайки |
m |
12,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
25,330 |
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. У нашому каталозі представлений великий вибір металовиробу з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12.8 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 7,39 ₴




