Гайка М16 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М16 ГОСТ 5915-70 – кріплення, яке не боїться агресивного та вологого середовища. Вона не іржавіє і довго прослужить Вам, забезпечуючи надійну безперебійну роботу механізмів.
Елементи нагвинчуються на різьбовий стрижень з діаметром метричної різьби 16 (мм), затягуються стандартним інструментом. Для запобігання самовідгвинчуванню деталей і продавлюванню з’єднуваних поверхонь під дані металовироби підкладають відповідно пружинні або плоскі шайби.
Виготовляють вироби за стандартом ГОСТ 5915-70, аналог DIN 934 з якісних нержавіючих сталей класу А2, 12Х18Н10Т, AISI 304. Перевагами нержавіючих сталей є висока антикорозійна стійкість, міцність, довговічність і привабливий зовнішній вигляд.

Технічні характеристики гайки М16 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Розмір під ключ |
S |
24 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
26,2 |
|
Висота гайки |
m |
14,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
37,610 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 14.8 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 9,23 ₴




