Гайка М18 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М18 ГОСТ 5915-70 – кріплення у формі шестигранника з центральним різьбовим отвором. Основним призначенням елемента є надійне та довговічне скріплення окремих частин конструкції в автомобілебудуванні, суднобудуванні, побуті, будівництві.
Застосовуються металовироби разом із болтами, шпильками, для запобігання самовідкручуванню вузла використовують стопорні шайби. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь А2, AISI 304 і 12Х18Н10Т. Нержавіюче кріплення має високу стійкість до корозії, низьких і високих температурних режимів, міцність і довговічність.

Технічні характеристики гайки М18 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
27 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
29,6 |
|
Висота гайки |
m |
16,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
53,270 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» з доставкою по всій Україні.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція виготовляється в суворій відповідності ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 16.4 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 19,45 ₴




