Гайка М20 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М20 ГОСТ 5915-70 виготовляється з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т). Нержавіючі елементи захищені від корозії, добре переносять тривалий вплив низьких температур, що дозволяє встановлювати їх в агресивному або вологому середовищі.
Кріплення випускають шестигранною формою з різьбою, яку наносять з внутрішньої сторони. Монтують металовироби разом із болтами та шпильками для надійної фіксації деталей конструкції в машинобудуванні, суднобудуванні, меблевому виробництві, побуті, будівництві.

Технічні характеристики гайки М20 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
30 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
33 |
|
Висота гайки |
m |
18 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
71,440 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Ціни нижче ринку на 3-10%. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків або в одному з відділень транспортних компаній "Нова пошта" у вашому місті. Доставка по всій Україні в обумовлені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 16,82 ₴




