Гайка М22 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М22 ГОСТ 5915-70 виріб шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою. Виготовляють її з нержавіючої сталі А2 або її аналогів AISI304, 12Х18Н10Т. Оскільки дана сталь не піддається корозії, добре переносить низькі температури, є міцною і довговічною, дане кріплення може впевнено експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі тривалий час.
Використовують елементи разом із болтами та шпильками, затягуючи за допомогою шестигранного ключа відповідного розміру. Необхідні деталі у машинобудуванні, суднобудуванні, а також у меблевій промисловості, для створення надійних різьбових з’єднань, які піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням.

Технічні характеристики гайки М22 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
34 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
37,3 |
|
Висота гайки |
m |
19,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
103,150 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально короткі строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 19.8 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 25,03 ₴




