Гайка М24 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М24 ГОСТ 5915-70 – шестигранної форми з центральним наскрізним отвором, у якому нарізана метрична різьба. Виготовляється вона з якісної нержавіючої сталі класу А2 (аналоги: 12Х18Н10Т і, відповідно, AISI 304). Такі властивості нержавіючої сталі як: висока міцність, стійкість до корозії, низьких температурних режимів, дають можливість використовувати дане кріплення у вологому та агресивному середовищі, а також при різних навантаженнях (динамічних, циклічних і вібраційних).
Застосовують елементи в автомобілебудуванні, у будівництві, суднобудуванні, а також в інших сферах виробництва для фіксації деталей і елементів та створення різних надійних конструкцій. Використовуються елементи разом із болтами, шпильками, а для запобігання самовідкручуванню з’єднувального вузла додатково необхідно встановлювати шайби. Для комплектації вузла весь металовиріб підбирається в одному типорозмірі.

Технічні характеристики гайки М24 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
36 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
40 |
|
Висота гайки |
m |
21,4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
122,87 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 21.5 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 36,64 ₴




