Гайка М27 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М27 ГОСТ 5915-70 відрізняється наступними особливостями:
- шестигранна форма;
- діаметр внутрішньої різьби М27;
- матеріал виготовлення – нержавіюча сталь А2 (аналоги 12Х18Н10Т, AISI 304);
- європейський аналог – DIN 934.
Нержавіючі елементи не піддаються корозії та не потребують нанесення покриття. Відрізняються приємним сірим кольором і тривалим терміном експлуатації. Призначені металовироби для надійного і довговічного з’єднання різних деталей, конструкцій, що піддаються статичним, динамічним або циклічним навантаженням. Використовують їх разом із болтами та різьбовими шпильками, для більш щільного з’єднання необхідні шайби. Сфера застосування виробів дуже широка і включає машинобудування, будівництво, суднобудування та багато іншого.

Технічні характеристики гайки М27 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
Розмір під ключ |
S |
41 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
45,2 |
|
Висота гайки |
m |
23,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
175,280 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію, що відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 23.6 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 55,55 ₴




