Гайка М30 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М30 ГОСТ 5915-70 виготовляється з нержавіючої сталі марки А2, також допускається виробництво з аналогів даного матеріалу - AISI 304 і 12Х18Н10Т. Перевага нержавіючої сталі перед вуглецевими – висока антикорозійна стійкість, міцність, збільшений термін експлуатації та привабливий зовнішній вигляд.
Виготовляють металовироби за стандартом ГОСТ (аналог DIN 934) шестигранної форми під відповідний шестигранний ключ. Різьба наноситься з внутрішньої сторони методом накатування. Застосовують вироби в машинобудуванні, суднобудуванні, будівництві будь-яких об’єктів для створення надійного довговічного різьбового з’єднання різних деталей і конструкцій.

Технічні характеристики гайки М30 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
46 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
50,9 |
|
Висота гайки |
m |
25,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
242,540 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 25.6 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 83,70 ₴




