Гайка М36 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М36 ГОСТ 5915-70 – елементи у формі шестигранника з внутрішньою метричною різьбою. Виготовляють їх з нержавіючої сталі А2, AISI 304, 12Х18Н10Т. Дані металовироби дуже міцні, не піддаються корозії, не втрачають своїх фізичних властивостей при тривалому впливі низьких температур. Завдяки всім своїм перевагам їх можна використовувати в агресивному або вологому середовищі.
Основне завдання кріплення – надійна фіксація деталей конструкції, яка не допускає послаблення з’єднання під час тривалої експлуатації, особливо при статичних, динамічних або циклічних навантаженнях. Застосовують гайки разом із болтами, шпильками, для запобігання самовідгвинчуванню вузла додають стопорні шайби.

Технічні характеристики гайки М36 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Розмір під ключ |
S |
55 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
61,3 |
|
Висота гайки |
m |
31 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
416,78 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Доставка по всій Україні у домовлені строки. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 31 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 152,54 ₴




