Гайка М42 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М42 ГОСТ 5915-70 виготовляється шестигранною формою під відповідний ключ. Різьба наноситься з внутрішньої сторони методом накатування. Виробляють елементи з нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів AISI 304, 12Х18Н10Т. Перевага нержавіючої сталі перед вуглецевими – висока міцність, антикорозійна стійкість, привабливий зовнішній вигляд та тривалий термін експлуатації.
Кріплення застосовують у багатьох виробничих сферах, наприклад у суднобудуванні, машинобудуванні, будівництві. Призначені металовироби для надійного скріплення деталей конструкції разом із болтами та різьбовими шпильками. Головним показником надійності з’єднання є відповідність використовуваного кріплення між собою (крок різьби, матеріал виготовлення, діаметр). Для комплектації з’єднувального вузла всі кріпильні елементи підбираються у своєму типорозмірі.

Технічні характеристики гайки М42 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
65 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
71,3 |
|
Висота гайки |
m |
34 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
623,880 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі строки. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків або в одному з відділень транспортних компаній "Нова пошта" у вашому місті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 284,50 ₴




