Гайка М48 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М48 ГОСТ 5915-70 – виріб, який відрізняється шестигранною формою та внутрішнім різьбовим отвором. Виготовляють кріплення з якісної нержавіючої сталі класу А2 (аналоги: 12Х18Н10Т і, відповідно, AISI 304). Перевага нержавіючої сталі перед вуглецевими – висока антикорозійна стійкість і привабливий зовнішній вигляд.
Виробляють металовироби за стандартами ГОСТ 5915-70 і DIN 934, застосовують їх разом із болтами та шайбами для створення та фіксації деталей і елементів різних конструкцій, споруд в автомобілебудуванні, суднобудуванні, будівництві, побуті. Для комплектації з’єднувального вузла весь кріпильний елемент необхідно підбирати в одному типорозмірі.

Технічні характеристики гайки М48 ГОСТ 5915-70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
5 |
|
Розмір під ключ |
S |
75 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
82,6 |
|
Висота гайки |
m |
38 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
956,200 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс», зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені строки. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною нижче середньоринкового показника. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 38 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 523,80 ₴




