Шайба Ф10 DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 з лапкою
Стопорні кільця DIN 93 М10 призначені для створення коректнішого з'єднання елементів механізмів та інших систем у таких галузях діяльності людини, які потребують особливо відповідального підходу при створенні кріплень.
Шайби М10 відповідають німецьким, європейським та вітчизняним стандартам якості (DIN 93, ISO 1891–40, ГОСТ 13463 та ГОСТ 13464), виробляються переважно з вуглецевих сталей з антикорозійним покриттям шару цинку, що розширює сферу застосування елемента.
Конструкція шайби DIN 93 М10 з лапкою

Основні характеристики шайби DIN 93 М10
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, [мм] |
|
Діаметр різьби |
М |
10 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
10.5 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
26 |
|
Товщина |
s |
0.75 |
|
Ширина лапки |
b |
10 |
|
Відстань від краю лапки до центру внутрішнього діаметра |
l |
22 |
Приклади встановлення стопорних шайб DIN 93 з лапкою

Переваги замовлення в нашій компанії:
- При виборі кріпильного виробу необхідно враховувати безліч різних нюансів, розібратися з якими вам можуть допомогти наші консультанти-менеджери.
- Ми зобов'язуємося виконати замовлення в строк.
- На оптове придбання діє гнучка система знижок.
- Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Товщина шайби | 0.75 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,87 ₴




