Шайба Ф12 DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 з лапкою
Стопорні кільця DIN 93 М12 часто використовуються для кріплення деталей механізмів з метричним різьбленням, а також шурупів та саморізів для створення найбільш надійного зчеплення та усунення ефекту розкручування та ослаблення кріплення конструкції при зовнішніх динамічних впливах на систему та навантаженнях.
Характеристики шайб ГОСТ 13463 та ГОСТ 13464 настільки універсальні, що вони підходять для багатьох виробничих галузей. Матеріал, з якого виготовляються дані металовироби, варіюється від вуглецевих сталей до нержавійки та інших залежно від сфери застосування.
Конструкція шайби DIN 93 М12 з лапкою

Основні характеристики шайби DIN 93 М12
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, [мм] |
|
Діаметр різьблення |
М |
12 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
13 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
30 |
|
Товщина |
s |
1 |
|
Ширина лапки |
b |
12 |
|
Відстань від краю лапки до центру внутрішнього діаметра |
l |
28 |
Приклади встановлення стопорних шайб DIN 93 з лапкою

Переваги замовлення в нашій компанії:
- При виборі кріпильного виробу необхідно враховувати безліч різних нюансів, розібратися з якими вам можуть допомогти наші консультанти-менеджери.
- Ми зобов'язуємося виконати замовлення в строк.
- На оптове придбання діє гнучка система знижок.
- Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 |
- Ціна: від 4,51 ₴




