Шайба Ф3 DIN 7349 плоска посилена
Посилені плоскі шайби DIN 7349 Ф3 застосовуються в різних будівельних сферах діяльності для забезпечення надійності конструкції, що потребує особливо міцного з'єднання двох поверхонь.
Найчастіше вони використовуються для кріплення металовиробу DIN 1481, забезпечуючи збільшену площу зіткнення елементів з поверхнею для придушення зовнішніх динамічних зусиль, що сприяють розкручування кріплення.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф3
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
3.2 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
9 |
|
Товщина шайби |
hном |
1 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 0,19 ₴




