Шайба Ф4 DIN 7349 плоска посилена
У тих сферах виробництва, які вимагають підвищеної міцності для з'єднання двох поверхонь, використовуються сталеві шайби посиленого типу DIN 7349.
Їх застосування дозволяє забезпечити підвищену міцність конструкції, а можливість вибору під час замовлення, матеріалу виконання шайби Ф4 та захисного покриття дозволяє розширити сферу її застосування до умов експлуатації при сильній вологості або в агресивному середовищі.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф4
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
4.3 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
12 |
|
Товщина шайби |
hном |
1.6 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 0,83 ₴




