Шайба Ф10 DIN 7349 плоска посилена
Для усунення деформаційних ефектів у місцях з'єднання поверхонь застосовуються посилені плоскі шайби DIN 7349 Ф10 – особливий вид кріпильних виробів, що допомагає забезпечити коректне з'єднання елементів за допомогою штифтів DIN 1481.
При виборі матеріалу виготовлення шайб Ф10 можна враховувати побажання покупця, але найчастіше даний елемент виготовляється з конструкційної легованої або вуглецевої сталі з можливістю покриття актикорозійною речовиною.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф10
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
10.5 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
25 |
|
Товщина шайби |
hном |
4 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 3,48 ₴




