Шайба Ф12 DIN 7349 плоска посилена
У багатьох виробничих сферах людської діяльності потрібне використання додаткових кріпильних елементів, що дозволяють поліпшити з'єднання поверхонь. Для цього часто застосовуються збільшені товсті шайби DIN 7349 Ф12 плоскої форми з посиленими параметрами.
Елемент відноситься до високоміцних металовиробів і може застосовуватися в навантажених спорудах і при динамічних або статичних впливах на сполучний вузол. Для експлуатації у сирому середовищі деталі рекомендується вибирати оцинкованими. Вироби виробляють за німецьким стандартом DIN 7349 із конструкційних сталей.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф12
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
13 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
30 |
|
Товщина шайби |
hном |
6 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 7,18 ₴




