Шайба Ф18 DIN 7349 плоска посилена
Плоскі шайби DIN 7349 Ф18 – це вид металовиробу, що має посилені характеристики для покращення процесу з'єднання поверхонь. Присутність даного кільця у з'єднанні допомагає уникнути передчасного відгвинчування та перешкоджає впливу динамічних сил та вібрацій.
Як сировина використовуються вуглецеві та леговані сталі, з наступним загартуванням і відпусткою готового виробу. Кріплення може піддаватися оцинкуванню, для збільшення характеристик міцності та експлуатаційного терміну.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф18
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
19 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
44 |
|
Товщина шайби |
hном |
8 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 41,04 ₴




