Шайба Ф27 DIN 7349 плоска посилена
Шайби зі збільшеними полями та товщиною - DIN 7349 Ф27 – застосовуються спільно з важкими штифтами DIN 1481 для найбільш коректного з'єднання та усунення наслідків впливу вібраційних впливів зовнішнього середовища.
Кріплення виробляють за європейським стандартом DIN 7349 з конструкційних сталей. Для захисту від іржі та збільшення експлуатаційного терміну деталі можуть оцинковуватися.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф27
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
28 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
60 |
|
Товщина шайби |
hном |
10 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 10 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 47,19 ₴




