Шайба Ф2 DIN 433 зменшена підкладна
Підкладна шайба Ф2 DIN 433 призначена для використання з гвинтами, що мають циліндричну голівку та діаметр не більше 2 (мм). Застосовується у багатьох галузях промисловості.
Кріплення DIN 433 може виготовлятися з:
- загартованої сталі;
- нержавіючої сталі.
Для збільшення терміну служби на металовироби із загартованої сталі наносять захисний цинковий шар.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф2 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
2,2 |
2,34 |
4,2 |
4,5 |
0,3 |
0,35 |
0,25 |
2 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 2 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,30 ₴




