Шайба Ф5 DIN 433 зменшена підкладна
Дана шайба Ф5 є підкладною і проводиться згідно стандарту DIN 433. Застосовується вона практично у всіх галузях з гвинтами, що мають циліндричну голівку. Також вона може використовуватись і з іншими елементами, але з діаметром не більше 5 (мм).
Кріплення Ф5 DIN 433 виконується зі сталі. Це може бути загартована або нержавіюча сталь.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф5 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
5,3 |
5,48 |
8,64 |
9 |
1 |
1,1 |
0,9 |
5 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,18 ₴




