Шайба Ф8 DIN 433 зменшена підкладна
Шайба підкладна Ф8 , виготовлена за стандартом DIN 433, в основному застосовується з гвинтами, що мають циліндричну голівку, для збільшення площі притиску та зменшення тиску на елементи, що з'єднуються.
При виготовленні металовиробу Ф8 DIN 433 застосовується загартована або нержавіюча сталь. Для більшої надійності та збільшення терміну служби на кріплення із загартованої сталі наносять шар цинку.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф8 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
8,4 |
8,62 |
14,57 |
15 |
1,6 |
1,8 |
1,4 |
8 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 0,55 ₴




