Шайба Ф10 DIN 433 зменшена підкладна
Шайба Ф10 виробляється за стандартом DIN 433. Вона відноситься до класу підкладних і в основному застосовується з гвинтами, що мають циліндричну голівку та діаметр до 10 (мм). Область її застосування дуже широка.
Виготовляють кріплення Ф10 DIN 433:
- загартованої сталі з можливістю покриття його шаром цинку;
нержавіючої сталі.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф10 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби ріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
10,5 |
10,77 |
17,57 |
18 |
1,6 |
1,8 |
1,4 |
10 |
Компанія виробник «Зевс» пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,65 ₴




