Шайба Ф36 DIN 433 зменшена підкладна
Підкладна шайба Ф36 виробляється за DIN 433 має величезну сферу використання. Вона призначена для гвинтів з циліндричною головкою та діаметром не більше 36 (мм), але також може застосовуватись і з іншими виробами.
Металовиріб Ф36 DIN 433 може бути виконаний із загартованої або нержавіючої сталі. Для збільшення експлуатаційних характеристик деталі із загартованої сталі наносять цинк.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф36 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
37 |
37,62 |
58,8 |
60 |
5 |
5,6 |
4,4 |
36 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 19,26 ₴




