Шайба Ф6 DIN 25201, AN133 Nord Lock стопорна
Часта дія зовнішніх негативних вібрацій та великих динамічних навантажень призводить до послаблення болтового з'єднання. Для усунення наслідків цього, фахівці рекомендують встановлювати стопорні шайби рифлені DIN 25201 Ф6, також звані AN 133 Ф6, сконструйовані відповідно до технології Nord-Lock.
Конструкція шайби DIN 25201

Основні характеристики шайби DIN 25201 Ф6
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Діаметр різьби кріпильного вироба |
М |
М6 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
6,5 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
10,8 |
|
Ширина шайби при виконанні зі сталі |
t |
1.8 |
|
Ширина шайби при виконанні з нержавіючої сталі |
t' |
2.2 |
Варіанти застосування шайби DIN 25201

Принцип роботи шайби DIN 25201

Для правильного функціонування з'єднання слід враховувати закономірність: α > β
Придбайте контактні шайби DIN 25201 в компанії «Зевс»
Застосування шайб DIN 25201 позбавить ваше обладнання від ламання, простоїв і аварій, а вас від дорогих ремонтів і наслідків нештатних ситуацій. Купуючи даний виріб у компанії «Зевс», ви отримуєте якісне кріплення, що пройшло всі випробування, за найнижчою в Україні ціною, з усією необхідною документацією. Якщо у вас виникли проблеми з вибором відповідної шайби, замовте дзвінок нашого консультанта, який надасть всю необхідну інформацію і допоможе оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 6.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 10.8 мм |
| Товщина шайби | 1.8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 25201, AN133 |
- Ціна: 23,64 ₴




