Шайба Ф14 DIN 25201, AN133 Nord Lock стопорна
Більшість сфер діяльності людини на виробництві та у будівництві потребує застосування додаткових кріпильних елементів, що підвищують опір динамічним впливам болтових сусідніх. Найкращим чином з цим завданням справляється стопорна шайба рифлена DIN 25201 Ф14 (AN 133 Ф14).
Конструкція шайби DIN 25201

Основні характеристики шайби DIN 25201 Ф14
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Діаметр різьби кріпильного вироба |
М |
М14 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
15.2 |
|
Зовнішній діаметр шайби |
d2 |
23 |
|
Ширина шайби при виконанні зі сталі |
t |
3.4 |
|
Ширина шайби при виконанні з нержавіючої сталі |
t' |
3 |
Варіанти застосування шайби DIN 25201

Принцип роботи шайби DIN 25201

Для правильного функціонування з'єднання слід враховувати закономірність: α > β
Придбайте контактні шайби DIN 25201 в компанії «Зевс»
Застосування шайб DIN 25201 позбавить ваше обладнання від ламання, простоїв і аварій, а вас від дорогих ремонтів і наслідків нештатних ситуацій. Купуючи даний виріб у компанії «Зевс», ви отримуєте якісне кріплення, що пройшло всі випробування, за найнижчою в Україні ціною, з усією необхідною документацією. Якщо у вас виникли проблеми з вибором відповідної шайби, замовте дзвінок нашого консультанта, який надасть всю необхідну інформацію і допоможе оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 15.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Товщина шайби | 3.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 25201, AN133 |
- Ціна: 55,67 ₴




