Заклепка під молоток Ф2.5 DIN 661 (сталь)
Заклепки з потайною голівкою під молоток Ф2.5 DIN 661 використовують для закріплення деталей фасаду, де важливим є зовнішній вигляд. Такі елементи використовують у машинобудуванні, а також в авіа-і кораблебудуванні.
Дані вироби відповідають німецькому стандарту DIN 661, ГОСТ 10300 та міжнародному ISO 1051. Виготовляють їх з вуглецевої сталі, а також з кольорових металів, таких як алюміній та мідь. Оскільки металовироби часто використовують в агресивному середовищі, вони можуть виготовлятися з нержавіючої сталі марки А2.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
2,5 |
|
Діаметр голівки D |
4,5 |
|
Висота голівки Н |
1,1 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,1 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
4-20 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
2,5 |
|
4 |
0,195 |
|
5 |
0,233 |
|
6 |
0,272 |
|
7 |
0,310 |
|
8 |
0,349 |
|
9 |
0,387 |
|
10 |
0,426 |
|
12 |
0,503 |
|
14 |
0,580 |
|
16 |
0,657 |
|
18 |
0,734 |
|
20 |
0,811 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Максимальна якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення.
- Гарантія якості – 36 місяців з моменту придбання виробів.
- Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати.
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
- Великий асортимент кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.1 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 4.5 мм |
| Діаметр заклепки | 2.5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 0,39 ₴








