Заклепка під молоток Ф3 DIN 661 (сталь)
Заклепка з потайною голівкою 3 DIN 661 монтується за допомогою молотка. Кріплення створене для нероз'ємного з'єднання у машинобудівних виробах з підвищеними вимогами до зовнішнього вигляду точки кріплення.
Згідно з ГОСТ 10300 і ISO 1051 дані металовироби виготовляють з вуглецевої сталі, а так само з кольорових металів (алюміній, мідь). Так як заклепки дуже часто застосовують в агресивному середовищі, їх роблять з аустенітної нержавіючої сталі марки А2.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
3 |
|
Діаметр голівки D |
5,2 |
|
Висота голівки Н |
1,2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,1 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
4-40 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
3 |
|
4 |
0,281 |
|
5 |
0,336 |
|
6 |
0,392 |
|
7 |
0,447 |
|
8 |
0,503 |
|
9 |
0,558 |
|
10 |
0,614 |
|
12 |
0,724 |
|
14 |
0,835 |
|
16 |
0,946 |
|
18 |
1,057 |
|
20 |
1,168 |
|
22 |
1,279 |
|
24 |
1,390 |
|
26 |
1,501 |
|
28 |
1,612 |
|
30 |
1,723 |
|
32 |
1,834 |
|
34 |
1,945 |
|
36 |
2,056 |
|
38 |
2,167 |
|
40 |
2,278 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Продукція після попередньої перевірки у ВТК.
- Доставка по всій Україні у домовлені терміни.
- Сертифікати якості;
- Ціни нижчі за ринок на 3-10%.
- Вигідні умови співробітництва – готівковий, безготівковий розрахунок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 5.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 0,19 ₴








