Заклепка під молоток Ф4 DIN 661 (сталь)
Заклепки Ф4 DIN 661 конструктивно є стрижнем з потайною голівкою, кут під якою становить 75 градусів. Метизи відповідають стандартам DIN 661, ГОСТ 10300 та ISO 1051. Використовують їх у машинобудуванні, а також в авіа- і кораблебудуванні, для створення надійних нероз'ємних з'єднань.
Виготовляють кріплення з м'яких металів, таких як вуглецева сталь, алюміній та мідь. Також можуть виготовлятися з марки А2 (нержавіюча), для експлуатації в сирому та агресивному середовищі.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
4 |
|
Діаметр голівки D |
7,0 |
|
Висота голівки Н |
1,6 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,2 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
5-50 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
4 |
|
5 |
0,635 |
|
6 |
0,733 |
|
7 |
0,832 |
|
8 |
0,931 |
|
9 |
1,0,29 |
|
10 |
1,128 |
|
12 |
1,325 |
|
14 |
1,522 |
|
16 |
1,719 |
|
18 |
1,917 |
|
20 |
2,114 |
|
22 |
2,311 |
|
24 |
2,509 |
|
26 |
2,706 |
|
28 |
2,903 |
|
30 |
3,100 |
|
32 |
3,294 |
|
34 |
3,95 |
|
36 |
3,692 |
|
38 |
3,890 |
|
40 |
4,087 |
|
42 |
4,284 |
|
45 |
4,580 |
|
48 |
4,876 |
|
50 |
5,073 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс, ви отримуєте багато переваг:
- Кріплення високої якості за доступною ціною.
- Максимальна якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення.
- Гарантія якості – 36 місяців з моменту придбання виробів.
- Продукція виготовляється відповідно до ГОСТ, DIN, ISO.
- Великий вибір елементів із різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 0,26 ₴







