Заклепка під молоток Ф7 DIN 661 (сталь)
Заклепки Ф7 DIN 661 виготовляють відповідно до стандартів DIN 661, ГОСТ 10300 та ISO 1051. Виробляють елементи з вуглецевої сталі або кольорових металів (мідь, алюміній). Для експлуатації кріплення в агресивному, або сирому середовищі воно повинне випускатися з нержавіючої сталі марки А2, оскільки вона має високу стійкість до корозії.
Призначені металовироби для отримання надійного нероз'ємного з'єднання за рахунок деформації протилежного кінця стрижня. Їх монтують у заздалегідь просвердлені отвори, забиваючи ручним або пневматичним молотком.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
7 |
|
Діаметр голівки D |
12,2 |
|
Висота голівки Н |
2,4 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,25 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
8-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
7 |
|
8 |
2,235 |
|
9 |
2,457 |
|
10 |
2,679 |
|
12 |
3,123 |
|
14 |
3,563 |
|
16 |
4,007 |
|
18 |
4,451 |
|
20 |
4,895 |
|
22 |
5,309 |
|
24 |
5,783 |
|
26 |
6,227 |
|
28 |
6,671 |
|
30 |
7,115 |
|
32 |
7,559 |
|
34 |
8,002 |
|
36 |
8,446 |
|
38 |
8,890 |
|
40 |
9,334 |
|
42 |
9,778 |
|
45 |
10,444 |
|
48 |
11,110 |
|
50 |
11,554 |
|
52 |
11,998 |
|
55 |
12,663 |
|
58 |
13,329 |
|
60 |
13,773 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Ціна нижча від середньоринкового показника.
- Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
- Сертифікати якості на кріплення.
- 100% виконання всіх умов договору у визначені терміни.
- Доставка можлива у будь-який куточок України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 12.2 мм |
| Діаметр заклепки | 7 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 2,56 ₴








