Гайка М4 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка з фланцем М4 DIN 6923 широко застосовується в багатьох галузях промисловості і є аналогом ГОСТ Р 50592-93. Особливістю металовиробів М4 DIN 6923 є наявність фланця, який забезпечує більш надійне зчеплення з поверхнею і запобігає самовільному відпусканню кріплення під час експлуатації.
Поверхня фланця може бути рівною або мати спеціальні зазубрини. Для виробництва елемента М4 DIN 6923 застосовують вуглецеву або нержавіючу сталь. З метою збільшення стійкості до корозії та продовження терміну служби, готові вироби з вуглецевої сталі оцинковують.
Схема габаритних розмірів гайки М4 DIN 6923 (мм):

| Номінальний діаметр гайки, d | Діаметр фланця, D | Висота гайки, m | Розмір гайки під ключ, s |
| М4 | 10 | 4.65 | 7 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 4.65 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,40 ₴




