Гайка М5 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка М5 DIN 6923 є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93 і виробляється у вигляді шестигранника з наявністю фланця. Застосовують дану деталь у багатьох сферах промисловості з болтами та гвинтами відповідного розміру.
Поверхня фланця виконується гладкою або з наявністю спеціальних зазубрин, які забезпечують хороше зчеплення з площиною і запобігають відпускання кріплення під час експлуатації.
Виробляють металовироби М5 DIN 6923 з нержавіючої або вуглецевої сталі з можливістю покриття готових виробів з вуглецевої сталі шаром цинку, що збільшує їх стійкість до корозії та продовжує термін служби.
Схема габаритних розмірів гайки М5 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M5 | 11.8 | 5 | 8 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 0,51 ₴




