Гайка М6 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Шестигранні гайки М6 DIN 6923 є аналогом стандарту ГОСТ Р 50592-93 і широко застосовуються в різних сферах промисловості. До їх особливостей відноситься наявність фланця, який може виконуватися з рівною площиною або з зазубринами.
Дана конструкція дозволяє поліпшити зчеплення з поверхнею, тим самим виключити можливість самовільного відкручування під час експлуатації. Виробляють вироби М6 DIN 6923 з вуглецевої або нержавіючої сталі з можливістю оцинкування металовиробів з вуглецевої сталі.
Схема габаритних розмірів гайки М6 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M6 | 14.2 | 6 | 10 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 6 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 0,51 ₴




